KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139459
nr 1313 9459
Carl Axelsson, "Vinterafton By". Signerad, daterad 1949. Olja på duk, 46x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:08:45
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr